NÁŠ TÝM 

JUDr. Jakub Havlíček, 

advokát a společník advokátní kanceláře

„Vždy existuje cesta, jak vyřešit Vaše potíže nebo eliminovat hrozící rizika. Já Vám nabídnu tu, po které bych se na Vašem místě vydal sám.“ Jakub je absolventem Právnické fakulty Univerzity Karlovy v Praze, kde promoval v roce 2005. V rámci své praxe působil v advokátních kancelářích v Chrudimi a Hradci Králové. V roce 2009 získal na své alma mater doktorský titul JUDr. Po složení advokátní zkoušky v roce 2009 byl činný jako samostatný advokát, a to až do 1. ledna 2010, kdy založil advokátní kancelář, na jejíchž stránkách se právě nacházíte a která v současné době nese název HAVLÍČEK & PARTNERS, advokátní kancelář, s.r.o. V té Jakub spolupracuje řadu let s advokáty, kteří jsou jeho kolegy vesměs z doby krátce po založení kanceláře.
 
Jakub se v rámci své generální praxe nejraději zabývá komplexními návrhy restrukturalizace společností v rámci fúzí a akvizic, přípravou a realizací developerských projektů a problematikou daňových kontrol.
 
Mezi jeho koníčky patří práce. Pokud nepracuje, rád sportuje - především leze a plachtí na windsurfingu.
JUDr. Jakub Havlíček,

 Mgr. Eva Kutílková,

spolupracující advokátka advokátní kanceláře

Mgr. Eva Kutílková,
„Do práce se pouštím ve snaze poskytnout klientovi maximum, a za tím účelem nejednou obětuji vlastní spánek.“ Ve své advokátní praxi se Eva zaměřuje především na občanské, obchodní a trestní právo. Právní služby poskytuje klientům podnikatelům i nepodnikatelům s důrazem na osobní přístup a komplexní poskytování právních služeb, a to od vedení osobních konzultací, přes zpracování právních analýz a stanovisek, sepisu smluvní dokumentace, žalob, písemných vyjádření a dalších podání v rámci jednotlivých řízeních, mimosoudního vyjednávání a v neposlední řadě též včetně zastupování klienta v řízení před soudy a orgány činnými v trestních řízeních. Eva má významné zkušenosti s poskytováním právních služeb při rozdělování společného a výlučného majetku manželů v souvislosti s rozdělením majetku po rozvodu. Ve své praxi se dále věnuje a klientům poskytuje právní poradenství v oblastech práva insolvenčního, korporátního a pracovního.
 
Vzdělání:
2006 – 2012 Univerzita Palackého v Olomouci, Právnická fakulta
2002 – 2006 Gymnázium, Pardubice, Mozartova
 
Pracovní zkušenosti v oblasti práva:
2012 – dosud HAVLÍČEK & PARTNERS, advokátní kancelář, s.r.o.
2010 – Advokátní kancelář Perthen, Perthenová, Švadlena a partneři s.r.o.

Od práce si hlavu pročistí při běhání, četbě a cestování.

Ing. Lucie Blehová  

„Co můžu udělat dnes, udělala jsem včera.“ Lucie má na starosti převážnou většinu insolvenční agendy společnosti BHJ správci v.o.s., která vykonává činnost insolvenčního správce. Díky její pracovitosti a schopnostem se již po roce svého působení v naší kanceláři stala společnicí BHJ správci v.o.s. Lucie má mnoholeté pracovní zkušenosti v oblasti financí, které nyní náležitě zúročuje v oblasti insolvencí. Ke klientským věcem se staví svědomitě a profesionálně, přesto všem poskytuje ochotný a lidský přístup.
 
Vzdělání:
2006 – 2011 Česká zemědělská univerzita v Praze, Fakulta provozně ekonomická
1994 – 1996 Obchodní akademie Hradec Králové
1990 – 1994 Gymnázium J. K. Tyla, Hradec Králové
 
Pracovní zkušenosti a odborná praxe:
2013 – dosud HAVLÍČEK & PARTNERS, advokátní kancelář, s.r.o.
1996 – 2005 Českomoravská záruční a rozvojová banka, a.s., pobočka Hradec Králové
 
Nejraději si odpočine při cyklistice a turistice.
Ing. Lucie Blehová

 Mgr. Adam Friml

koncipient

Mgr. Adam Friml
Práce bez myšlení je zbytečná.“ Hned na začátku svého působení v advokátní kanceláři HAVLÍČEK & PARTNERS, advokátní kancelář, s.r.o. se Adam jako praktikant začlenil do našeho týmu svým pozitivním pracovním nasazením, úrovní získaných znalostí, ale též profesionálním a přívětivým vystupováním. Po úspěšném absolvování právnické fakulty Adam v naší advokátní kanceláři plynule přestoupil na pozici advokátního koncipienta. Prohlubuje své právnické znalosti a zkušenosti, a to především v oblastech práva insolvenčního, obchodního, občanského, rodinného a trestního. Adam se účastní soudních i mimosoudních jednání a pod vedením svého školitele JUDr. Havlíčka poskytuje právní poradenství formou zpracování stanovisek, vyjádření, příprav různorodých smluv, apod.
 
Vzdělání:
2012 – 2018 Právnická fakulta, obor právo, Univerzita Palackého v Olomouci
2004 – 2012 Gymnázium Jaroslava Žáka, Jaroměř
 
Pracovní zkušenosti v oblasti práva:
2015 - Stáž na Okresním soudě v Hradci Králové
2016 – 2017 PF UPOL, Katedra mezinárodního a evropského práva, pomocná vědecká síla u proděkana pro zahraniční záležitosti JUDr. Martina Faixe, Ph.D.,MJI.
od 2018 – dosud HAVLÍČEK & PARTNERS, advokátní kancelář, s.r.o.
 
Své nadšení pro právo čas od času rád vystřídá za historický šerm, hraní na kytaru, fantasy a sci-fi literaturu.

administrativní zázemí advokátní kanceláře zajišťují 

Martina Michková

Martina Michková

Bc. Markéta Runkasová

Bc. Markéta Runkasová

Advokátní kancelář
HAVLÍČEK & PARTNERS, advokátní kancelář, s.r.o.
Jana Koziny 1295/2a
Hradec Králové
PSČ 500 03

společnost zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem
v Hradci Králové, oddíl C, vložka 27163

IČ 28784294
DIČ CZ28784294


telefon: +420 491 114 232
e-mail:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.